שדרות ירושלים 18 קומה 6 משרד 601 אשדוד

פיצוי כספי ענק לנהג אופנוע שנפצע קל בתאונת דרכים

רוכב אופנוע שטח שנהג ללא ביטוח ונפצע באורח קל עד בינוני בתאונת דרכים, יזכה לקבל 1.6 מיליון שקל מחברת הביטוח של הנהגת שפגעה בו.

עו”ד מאיר הילל-טבול, ממשרדי עורכי הדין גונטמכר הילל-טבול, הצליח בתרגיל משפטי מתוחכם, להוביל את ההליך המשפטי לתביעת נזיקין רגילה נגד הנהגת, על הפגיעה הקשה ברוכב האופנוע.

נהג מוטו-קרוס צעיר מאשדוד היה בטוח שחרב עליו עולמו. בכל זאת, נפצע בתאונת דרכים בכל חלקי גופו באורח קל עד בינוני, כשהוא נוהג על אופנוע השטח ללא ביטוח. כל הממצאים בשטח הובילו לכך שהוא לא יזכה לקבל שקל אחד של פיצוי על הנזקים הגופניים שלו, מאחר ונסע על האופנוע ללא ביטוח.

שהוא אבל וחפוי ראש הצעיר הגיע למשרד עורכי הדין גונטכר הילל-טבול באשדוד, וסיפר לעו”ד מאיר הילל-טבול עד השתלשלות הדברים, תוך שהוא בטוח כי הוא יחזור הביתה עם תשובה לאקונית: “אין לנו מה לעשות עם התיק הזה”.
עו”ד הילל-טבול ביקש מהצעיר להשאיר את החומר הרפואי עימו הגיע, והחל לבחון את העניין בצורה מדוקדקת ויסודית, כיצד יהיה ניתן לחלץ את הצעיר מהבעיה המשפטית המורכבת.

עו”ד הילל-טבול בחר להגיש תביעת נזיקין רגילה נגד הנהגת שהייתה אשמה בתאונת הדרכים בה נפגע הנהג הצעיר, במקום לקחת את התיק לכיוון של תאונת דרכים, מאחר והצעיר נסע כאמור ללא ביטוח.

“לקחנו את האשם של הנהגת בפגיעה הפיזית בנהג האופנוע, ובעצם מתייחסים אליו כמו מישהו שעבר ברחוב ונפל עליו עציץ מקומה שנייה. אז מי שהפיל את העציץ הוא זה שנתבע באותו מקרה, וכל הנהגת היא זו שנתבעת על הנזקים הגופניים הקשים מהם סובל הצעיר. הצלחנו להוכיח את האשמה שלה באותן פגיעות, את הסבל הרב שנגרם עקב התאונה ואת הנזקים הרפואיים”, אומר עו”ד הילל-טבול.

בית המשפט פסק כי הצעיר יזכה לקבל 1.6 מיליון שקל מחברת הביטוח של הנהגת.

צריכים יעוץ משפטי?

קיבעו עוד היום פגישת יעוץ ללא עלות.

תמיד כאן לשירותכם

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

© כל הזכויות שמורות 2021