עובד נמל אשדוד זכה לקבל יותר מ-2 מיליון שקל בגלל כאבים חזקים בגב

מפתח
העובד נפצע בתאונת דרכים בשטח הנמל, ולאחר הליך משפטי ארוך עו”ד מאיר הילל-טבול ועו”ד איגור גונטמכר, הצליחו לרשום הישג מקצועי מרשים, והעובד יקבל 2,250,000 שקל.

ש’, תושב אשדוד בן 37, עבד בנמל אשדוד ונהנה מכל רגע. הוא היה מסור לעבודתו וחרוץ בצורה בלתי רגילה וכפועל יוצא זכה להערכה רבה מצד מנהליו. הכל השתנה במהלך שנת 2014, כאשר העובד נפגע בתאונת דרכים בשטח הנמל. הוא ספג מכה קשה בחלקים שונים בגוף, אך הפגיעה המרכזית הייתה בגב ובברך. העובד פונה לבית החולים, זכה לטיפול מסור והיה בשיקום במשך חודשים ארוכים.

העובד החל לפעול בהליך המשפטי, ושכר את שירותיהם של עו”ד מאיר הילל-טבול ועו”ד איגור גונטמכר, שחתומים על שורה של הישגים מקצועיים בתחום תביעות נזיקין וגוף. לאורך ההליך המשפטי הארוך הציגו עורכי הדין ממשרד גונטמכר הילל-טבול, מסמכים רפואיים, חוות דעת מקצועיות ופעולות נוספות שתיארו את הפגיעה הקשה של העובד בגבו. העובד סובל מכאבי גב בלתי נסבלים בשל פגיעה ישירה במספר חוליות. בסיומו של ההליך המשפטי העובד קיבל פיצוי כספי מכובד של 2,250,000 שקל והודה לעורכי הדין מאיר הילל-טבול ואיגור גונטמכר על עבודתם המקצועית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *