התכשיטנית מרמת גן תקבל גמלה חודשית מהביטוח הלאומי למשך כל ימי חייה!

pexels-photo-371102

א’, כבדת שמיעה הלוקה במחלת הסוכרת, נדחתה שוב ושוב ע”י המוסד לביטוח לאומי, ורק לאחר שפנתה למשרדם של עורכי הדין איגור גונטמכר ומאיר הילל-טבול, קיבלה מענק בסך עשרות אלפי שקלים, וכן קצבה חודשית למשך כל ימי חייה בסכום מצטבר של מאות אלפי שקלים.

א’, כבדת שמיעה מרמת גן הלוקה במחלת הסוכרת, עוסקת בתחום התכשיטנות מזה שנים ארוכות. היא הגישה תביעה למוסד לביטוח לאומי באמצעות משרד עורכי דין גונטמכר הילל-טבול, ותקבל קצבה חודשית למשך כל ימי חייה בסכום מצטבר של מאות אלפי שקלים.

התובעת, לצערה הגדול, נדחתה פעם אחר פעם ע”י הפקידים בביטוח הלאומי, וכמעט והתייאשה, למרות מצבה הרפואי המורכב. כזכור, ליקוי שמיעה/סוכרת מוכר על ידי המוסד לביטוח לאומי ומופיע בספר התקנות “קביעת דרגת נכות”, אלו הנקבעים על ידי הוועדה הרפואית בהתאם למידת חומרת המחלה.

עו”ד מאיר הילל-טבול ועו”ד איגור גונטמכר, הפנו את א’ לרופאים המטפלים בקופ”ח לשם עריכת מספר בדיקות נוספות, אשר יש בכוחן לשנות את החלטת המוסד לביטוח לאומי. לאחר ביצוע הבדיקות הנדרשות, הוגשה על ידי משרד עורכי הדין תביעה לביטוח לאומי, אשר כללה בין היתר את הטענה, כי בשל מצבה הרפואי מתקשה א’ לעבוד בתחום התכשיטנות. חשוב לציין כי בזמן ניהול התביעה, א’ עבדה במשרה מלאה, דבר שלא מנע את אישור התביעה, שכן לא’ לא נותרה לעבוד על אף מצבה הרפואי.

לאחר הליך ממושך שניהל משרד עורכי דין גונטמכר הילל-טבול, אל מול המוסד לביטוח לאומי ענף נכות כללית, אישר המוסד לביטוח לאומי את תביעתה מבלי שנדרשה להתייצב לוועדות רפואיות.

בשלב ראשון א’ קיבלה מענק בסך עשרות אלפי שקלים, וכן קצבה חודשית למשך כל ימי חייה בסכום מצטבר של מאות אלפי שקלים.

למען הזהירות יצוין, כי סכום קצבת הנכות נובע מדרגת אי כושר, מהנכות הרפואית, מהרכב המשפחה ומההכנסות של התובע ושל בן/בת הזוג מעבודה ושלא מעבודה. הרכב המשפחה כולל עד שני ילדים, שאינם מקבלים גמלה בזכות עצמם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *